avatar

Padažai be kalorijų

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad intensyviai sportuojančių žmonių gyvenimas yra labai lengvas. Atrodytų, treniruotės užima tik ta tikrą dalį dienos, o jau po kurio laiko laukia ir išsvajoti rezultatai. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip gali pasirodyti – ne paslaptis, kad intensyviai sportuojantys žmonės dažniausiai laikosi ir itin griežtų mitybos taisyklių. Jos apima labai daug įvairių reikalavimų, pavyzdžiui, tenka iš dalies arba visiškai atsisakyti cukraus, o taip pat – neviršyti tam tikros kalorijų ribos. Ką tai reiškia sportuojančiam žmogui? Tai reiškia, jog gali būti netenkama daugybės pasirinkimų: skonių, kvapų, spalvų įvairovės. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad maistas yra vienas didžiausių malonumų gyvenime, todėl sportuojantieji gali rinktis unikalius gaminius. Tai – padažai be kalorijų ir be cukraus, kurie paįvairins gaminamą bei vartojamą maistą, suteiks jam papildomų spalvų, skonių bei kvapų, tačiau užtikrins, kad neperžengsite nurodytų maistinių normų.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Bekaloriai ir becukriai padažai: į ką verta atkreipti dėmesį renkantis?


Savaime suprantama, vienas pagrindinių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis padažą, yra jo skonis. Rinkitės tokį, kuris labiausiai tiks jūsų mėgstamiems – mėsos, vištienos, žuvies, daržovių, makaronų ar kitiems patiekalams pagardinti. Na, ir žinoma svarbu akcentuoti pakuotės dydį: jei tokio pobūdžio gaminius planuojate naudoti kasdiena ar labai dažnai, naudingiausia būtų rinktis kuo didesnes pakuotes. Toks sprendimas leis sutaupyti ir laiko, ir pinigų.


Kodėl padažai su 0 kalorijų turėtų būti perkami internetu?


Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl padažai be kalorijų ir be cukraus, turėtų būti įsigyjami internetu. Toks sprendimas tikrai leis sutaupyti daug laiko – gaminį įsigysite vos per kelias minutes, neišeidami iš savo namų. Antra, tai – labai patogu: galite naudotis paieška ir gaminius rūšiuoti pagal aktualius kriterijus. Na, ir, žinoma, verta pabrėžti, kad internetinėje parduotuvėje labai dažnai vykdomos įvairios akcijos, todėl kalorijų, cukraus neturinčių, tačiau jūsų ruošiamam maistui daug spalvų, skonių ir aromatų suteiksiančių padažų, galite įsigyti pigiau.
Net ir laikantis itin griežtų mitybos nurodymų, maistas gali būti skanus, kvapnus ir spalvingas. Pasinaudokite šia galimybe jau dabar.