avatar

Purškiamas aliejus

Intensyviai sportuojantys, svorį metantys asmenys dažniausiai yra priversti laikytis ir tam tikrų mitybos apribojimų. Tai reškia, kad per parą jie gali suvartoti tik tam tikrą, griežtai apskaičiuotą cukraus bei riebalų kiekį, kalorijų skaičių. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad būdų galima išvadinti daugybė, rodosi, nekaltų veiksmų, kurie vėliau gali sukelti tam tikras pasekmes. Ne išimtis ir aliejaus vartojimas. Įvairių rūšių aliejus yra labai naudingas produktas, todėl jei intensyviai sportuojantys, nei svorį metantys žmonės neturėtų jo visiškai atsisakyti. Tačiau verta akcentuoti, kad dažniausiai šio produkto yra suvartojama daugiau nei reikėtų – tai į keptuvę įpilama per daug, tai ant salotų užpilamas didesnis. Šitaip elgiantis, labai lengva per parą prisirinkti kur kas daugiau kalorijų nei reikėtų. Tačiau situaciją iš esmės pakeisti gali purškiamas aliejus, kurio galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Purškiamas aliejus: kodėl verta rinktis ir kaip?


Ant purškiamo aliejaus pakuočių labai dažnai galima išvysti užrašą Be kalorijų. Tai nereiškia, kad pats aliejus visiškai neturi kalorijų – tai reiškia, kad purškimo mechanizmas leidžia užtikrinti tokio mažo kaloringumo aliejaus porciją, kad gamintojui yra leidžiama suapvalinti iki 0 kalorijų.
Taigi, naudodami tokį gaminį jūs tiesiog taupysite savo kalorijų sąskaita – viena porcija purškiamo aliejaus suteiks patiekalui dar daugiau maistinės vertės, tačiau neapkraus jo nereikalingomis kalorijomis. Beje, renkantis tokio pobūdžio gaminį, verta atkreipti dėmesį ir į tam tikras detales:
• Iš ko pagamintas šis aliejus? Jūsų laukia iš tiesų daug pasirinkimų – galite įsigyti alyvuogių, saulėgrąžų, kokosų, rapsų ir pan., purškiamo aliejaus.
• Kiek aliejus turi kalorijų? Jei jas skaičiuojate ypač griežtai, pirmenybę teikite purškiamam aliejui be kalorijų.
• Kokių maistinių medžiagų yra aliejuje? Verta įsiminti, kad purškiamuose aliejuose be kalorijų, nerasime ir jokių maistinių medžiagų. Tačiau, jei visgi rinksitės purškiamą kalorijų turintį aliejų, nepamirškite įvertinti, kokios maistinėmis medžiagomis jis galėtų praturtinti jūsų ruošiamus patiekalus.
• Kiekis. Tai – dar vienas svarbus rodiklis. Jei aliejus yra tapęs kasdien vartojamu produktu, iš karto įsigykite didesnę pakuotą – tai leis taupyti laiką bei pinigus.
• Naudojimas ir laikymo sąlygos. Įsigydami gaminį, atkreipkite dėmesį ir į naudojimo bei laikymo sąlygos. Tai atskleis geriausias gaminio savybes ir užtikrins, kad aliejus bus tinkamas vartoti iki nurodytos galiojimo datos.


Jei domina geriausia kaina, purškiamą aliejų pirkite internetu


Na, o, jei norite šį gaminį, kuris tikrai padės sėkmingai riboti kasdien suvartojamų kalorijų skaičių įsigyti už geriausią kainą, tai pirkite jį internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, todėl purškiamo aliejaus kaina gali būti mažesnė keliolika ar net keliasdešimt procentų. Tačiau ir tai dar ne viskas – šis sportui bei svorio metimui naudingas gaminys, perkamas internetu, užtikrins, kad jūs sutaupysite laiko ir išvengsite papildomų nepatogumų.
Purškiamas aliejus – viena iš priemonių, padėsiančių užtikrinti, kad neviršysite nustatytos kalorijų ribos. Tad įsigykite šį gaminį jau dabar.